Cloud & Datacenter User Group Bydgoszcz #1 – wskazówki

Szanowni chmuromaniacy, eksperci IT , goście.

Juz za chwilę pierwsze spotkanie “Cloud & Datacenter User Group” – Zapraszam do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi.

Kontakt do mnie w razie wątpliwości lub problemów z wejściem: +48799076802

GDZIE?
ul. Kraszewskiego 1 (Biznes Park)
Budynek ALFA (parter) w celu odebrania identyfikatora, następnie ktoś odbierze Ciebie i zaprowadzi do budynnku GAMMA (0,5 piętro)

O KTÓREJ?
Spotkanie rozpocznie się od godz. 18:00, ale prosimy o wcześniejsze przyjście. Recepcja w ALFIE będzie wydawała identyfikatory już od 17:30! Będziemy na Ciebie czekać przy rejestracji w celu pomocy przy wydawaniu identyfikatorów.

CZY MUSZĘ MIEĆ JAKIŚ DOKUMENT?
TAK! – dowód osobisty (jeśli nie jesteś pracownikiem ATOSa a co za tym idzie nie masz własnego identyfikatora “badge”) w celu weryfikacji tożsamości i wydania identyfikatora “gościa” ( tzw. badge otwierający drzwi piętra gdzie odbywa się meetup)

CZY MIEJSCA SĄ NUMEROWANE?
Nie, lecz przypominamy, iż obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.
Gwarantujemy 100 miejsc siedzących.

Cieszy nas ogromne zainteresowanie spotkaniem, lecz bazując na doświadczeniu innych meetupów, mamy świadomość, iż mogą wydarzyć się sytuacje losowe, które uniemożliwią ostateczne przybycie niektórym chętnym.

Dlatego jeśli już dziś wiesz, że pomimo zaznaczenia udziału w wydarzeniu nie uda Ci się przybyć – prosimy, poinformuj nas o tym zmieniając swój RSVP na „No” na stronie: https://www.meetup.com/pl-PL/Cloud-Datacenter-User-Group-Bydgoszcz/events/242933261/ Dzięki temu umożliwisz udział w spotkaniu osobom pewnym swojej obecności na nim.

W sali, w której odbywać się będzie spotkanie, prosimy o zajmowanie miejsc sąsiadująco, aby nie tworzyć niepotrzebnych luk. Liczba uczestników konferencji jest bliska liczbie miejsc na sali, w związku z czym nie utrudniajmy innym znalezienia miejsca siedzącego.

IDENTYFIKATOR (badge)
Posiadanie “badge” jest wymagane aby poruszać się po piętrze zajmowanym przez ATOS. “Badge” wydawany jest na podstawie dowodu osobistego na recepcji w budynku ALFA. Prosze poinformować o celu Twojej wizyty. Maksimum 48h meetupem nalezy poprzez formularz http://akademiadatacenter.pl/recepcjaatos przesłać swoje imię,nazwisko abym mógł dostarczyć na recepcje ATOSa ilość osób dla których maja być przygotowane identyfikatory.

*Jeśli nie zrobiłeś tego do tej chwili bez obawy starczy identyfikatorów i dla Ciebie. Przyjdz!

SLI.DO – PYTANIA DO PRELEGENTÓW – PANEL DYSKUSYJNY
Jeżeli pojawią się pytania do Prelegentów – możesz je zadać w wyznaczonym czasie przez prelegenta lub w aplikacji Sli.do.
Link do aplikacji -> sli.do  Kod aplikacji: 9896

Jeżeli ciekawi Cię pewien temat lub szukasz rozwiązania konkretnego problemu, prześlij nam swoją propozycję pytania dla uczestników panelu dyskusyjnego:

JAK DOJECHAĆ?
Jeśli wybierasz się samochodem lub jednośladem polecamy zapoznać się z mapą dojazdu -> https://goo.gl/maps/ahvmgzAkGC62

Jeśli wybierasz komunikację miejską to na spotkanie możesz dojechać autobusami 51,58,71,77,61
Możesz także dojechać rowerem aglomeracji miejskiej. Stacja dokująca jest zaraz pod przed wejściem od strony Grunwaldzkiej.

Na poniższym zrzucie pola oznaczone jako:

  1. Przystanek autobusowy
  2. Miejsce rejestracji – budynek ALFA, wydania identyfikatora (tzw. Badge) uprawniającego do poruszania się po wyznaczonym obszarze (wymagany jest do tego dowód osobisty)

 

CO DALEJ ? GDZIE MOŻNA PORUSZAĆ SIĘ W RAMACH WYDANEGO IDENTYFIKATORA (“badge”) ?

Po wydaniu badge osoby wyznaczone zaprowadzą Ciebie do salek konferencyjnych znajdujące się w budynku GAMMA ( wejście oznaczone cyfrą 3) na 0.5 piętrze . Po meetupie te same osoby odprowadza Ciebie do rejestracji w celu zdania identyfikatora ( tzw. Badge).

GDZIE MOGĘ PORUSZAĆ SIĘ NA TERENIE ATOSa ?

Po odprowadzeniu Ciebie na 0,5 piętro budynku GAMMA udostępnione zostały dla Ciebie pomieszczenia oznaczone na zielono. Do pomieszczeń oznaczonych na różowo nie mają wstępu goście spoza ATOSa z uwagii na ograniczenia SECURITY. Bardzo proszę o przestrzeganie ponizszych wytycznych.

W przypadku potrzeby opuszczenia spotkania proszę o kontakt zemną lub z osobami, które przyprowadziły Ciebie na meetup z miejsca rejestracji.

GDZIE MOGĘ ZAPARKOWAĆ?
Najbliższe miejsca parkingowe jakie proponuję znajdują się na uliczce wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej zaraz koło ATOSa albo na przeciwko ATOSA po drugiej stronie Grunwaldzkiej jest “dziki” parking gdzie także można znaleźc jakies wolne miejsca.

 

JAKI JEST PROGRAM SPOTKANIA ?
Aktualny program spotkania dostępny jest tutaj -> https://www.meetup.com/pl-PL/Cloud-Datacenter-User-Group-Bydgoszcz/events/242933261/

LOSOWANIE NAGRÓD
Mikro regulamin (poniżej) + link do formularza przez który będziemy losować na koniec spotkania nagrody:
Wymagania:
– identyfikacja po imieniu i mailu w formularzu http://akademiadatacenter.pl/14
– osobista obecność na meetupie
– losowanie odbędzie się za pomocą oprogramowania do generowania losowego numeru na liście
– nagroda zostanie przekazana na meetupie lub po w najblizszym możliwym czasie

COŚ NA ZĄB?
W czasie przerwy networkingowej o godzinie ok. 19:50 podana zostanie pizza. Podczas całego spotkania będą dostępne napoje.

CO MOGĘ ROBIĆ PODCZAS PRZERW OPRÓCZ PICIA NWPOJÓW I JEDZENIA PIZZY? 🙂
Przerwy są stworzone, aby nawiązać nowe kontakty z osobami
z branży oraz wymieniać się doświadczeniami.

HASHTAG
Oficjalny hashtag grupy #CloudDatacenterBydgoszcz – użyj go gdy dodajesz coś na social media związane ze spotkaniem.

SOCIAL MEDIA
Dołącz do grupyna FacebookuLinkedIn lub Twitter– publikujemy tam bieżące informacje.

STREAMING (audio eksperyment)

Meetup będzie miał streamowany audio poprzez bydgoskie radio Uniwersytet. Oczekuj transmisji już jutro 14 listopada od 18.00 pod adresemami:

– https://www.radiouniwersytet.pl/cdug.mp3
– https://www.radiouniwersytet.pl/player/player.php

Ekipa operatorska będzie nadawała bezpośrednio z ATOSa

AFTER PARTY w metodyce BYOW (Bring Your Own Wallet)

Ul. Długa 32,
85-034 Bydgoszcz
http://cafekino.pl

Niech chmury będą z Tobą!

Organizator meetupu
Sebastian Grugel

Informacje o nowych artykułach, świecie wirtualizacji i "cloud computingu" prosto na Twojego maila:

Dodam Cię do listy mailowej, z której możesz wypisać się w dowolnym momencie (jeden klik.) | Polityka Prywatności