HCX from Zero to Hero (mapa myśli)

Każdy z nas ma swoje sposoby na przyswajanie wiedzy. Żyjemy w czasach nieskończonej konsumpcji wiedzy 🙂 Daje to ogromne możliwości, ale też może przytłaczać. Trzeba się po prostu pogodzić, że nie da się wszystkiego przerobić. To, co nie tylko ja odkryłem to należy potencjalne okazje na wiedzę filtrować i w odpowiedni sposób tak przyjmować, aby na jak najdłużej zostawała w głowie. Jednym z moich podstawowych sposobów było notowanie słów kluczowych na kartce.

Obecnie jednak sięgam do narzędzi do tworzenia mapy myśli. Używam do tego od lat SimpleMind Pro. Dlatego też na podstawie nagrania Bilal Ahmed and Chris Noon o VMware HCX w ramach vBrownBag przygotowałem jedną z map. Chciałem się z Tobą nią podzielić.

 

Jeśli chciałbyś być na bieżąco i budować swoją wiedzę razem zemną w tematach IT dodaj się do listy mailowej . Co jakiś czas będę podsyłał Tobie informacje co się dzieje na blogu,  podcascie “Z Pasją o IT”  i w świecie cloud computingu, którym także się zajmuję. Masz jakieś pytania lub myślisz że moglibyśmy zrobić coś razem ? daj znać!

 

Informacje o nowych artykułach, świecie wirtualizacji i "cloud computingu" prosto na Twojego maila:

Dodam Cię do listy mailowej, z której możesz wypisać się w dowolnym momencie (jeden klik.) | Polityka Prywatności