ZPOI #002 Chmura dla startupów – Jak zrealizować swój biznesowy pomysł z Google Cloud Platform | Michał Szafrański| GDG Bydgoszcz | Podcast

Szukaj podcastu tutaj: Apple Podcasts Logo Breaker Logo Google Podcasts Logo Overcast Logo RadioPublic Logo Spotify Logo
Witam Ciebie w drugim odcinku podcastu z Pasją o IT.Ten odcinek jest zarejestrowaną prelekcją z jednego z meetupów który organizuje w tematach chmury obliczeniowej Google. Jest to Propozycja drogi jaką można zrealizować swój pierwszy pomysł na Startup. Michał opowiada historię z punktu widzenia developera przeplatając ją informacjami technicznymi na temat usług w Google Cloud Platform i jak je można wykorzystać ? Ja nazywam się Sebastian Grugel i zapraszam do wysłuchania tego odcinka.

 

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia gdy tylko opublikuję najnowszy podcast, dopisz się do listy mailowej lub zasubskrybuj ten kanał w aplikacji do podcastów:

Apple Podcasts Logo Breaker Logo Google Podcasts Logo Overcast Logo RadioPublic Logo Spotify Logo

Co jakiś czas będę także podsyłał Tobie informacje co się dzieje na blogu i w świecie cloud computingu, którym także się zajmuję. Masz jakieś pytania lub myślisz że moglibyśmy zrobić coś razem ? daj znać!

 

Informacje o nowych artykułach, świecie wirtualizacji i "cloud computingu" prosto na Twojego maila:

Dodam Cię do listy mailowej, z której możesz wypisać się w dowolnym momencie (jeden klik.) | Polityka Prywatności